Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Zastupitelstvo obce pro volební období

2018 - 2022

Dufek Václav - starosta

Knoppp Miroslav - člen ZO

Kurek Luboš - člen ZO

Psutka Rudolf - místostarosta

Svatek Pavel, Ing.  - člen ZO

Váchalová Hana, Mgr. - člen ZO

Votava Roman - člen ZO

31. 7. 2020

MUDr.Jiří Koptík - dovolená

AktualityZobrazit více

22. 7. 2020 - 22. 7. 2023

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace

Úřední deskaZobrazit více

17. 4. 2020 - 31. 12. 2022

Veřejná vyhláška -opatření obecné povahy

Úřední deskaZobrazit více

2. 1. 2020 - 31. 12. 2022

Rozpočtový výhled obce

Úřední deskaZobrazit více

2. 1. - 31. 12. 2020

Rozpočet obce na rok 2020

Úřední deskaZobrazit více